KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14088565
nr 1408 8565
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Blandteknik, "Vita tulpaner". Signerad, daterad -97. Motivet: 28x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:08:02
300 kr
450 kr
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte